Novostavba nízkoenergetické vily

Praha 5 - Hlubočepy
25.000.000 Kč
- Prodej -
RettychZS1small__1471357670_913
RettychZS4_1small__1471357735_85
RettychZS3small__1471357762_293
Objekt na mapě

 

Novostavba - Vila ve funkcionalistickém stylu se střešními terasami a garáží - nízkoenergetické provedení. Vila je 3-podlažní, orientace oken a teras jihovýchod - jihozápad. Dispozice: 1.NP: kuchyně, jídelna, velký obytný prostor, technická místnost s pračkou a sušičkou, úložné prostory, koupelna + wc, krb, terasy, venkovní krb na terase krytý balkonem. 2.NP: 4x pokoj se samostatnou koupelnou s wc, balkony, terasa. 3.NP: obytná galerie s čajovou kuchyňkou a vstupem na terasu. Podlahy vinyl, marmolit, v koupelnách mramorový (popř. keramický) koberec. Termín dokončení: 2/2017, možnost klientských změn. Bližší info, půdorysy, dokumentace - na vyžádání. Výborná dostupnost do centra Prahy.

 Stavba je navržena v nízkoenergetickém standardu a bude vybavena  inteligentním systémem pro ovládání regulace topení a stínících prvků. Vytápění je navrženo teplovodní, podlahové, s možností režimu chlazení v letních měsících. Zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo, bivalentním zdrojem tepla bude plynový kotel. Okna budou vybavená předokenními roletami, vnitřní dveře z dřevěného masivu v obložkových zárubních.

Stav objektu
Novostavba
Celkový počet NP
3
Druh budovy
cihlová
Plocha
287
Počet místností
7+1
Lokalita
Praha 5 - Hlubočepy
Plyn
ano
Elektroinstalace
ano
Voda
ano
Kanalizace
ano
Vytápění
tepelné čerpadlo
Parkování
ano
Garáž
ano
Makléř
Hana Gregor
Tel.
607209579
Email
gregor@grenop-invest.cz

Informace a servis

Na našem webu se dozvíte vše co potřebujete vědět ohledně nemovitostí. Dozvíte se, že s naší pomocí zrealizujete Váš developerský projekt, výhodně prodáte či nakoupíte nemovitost a jak na Váš záměr získáte finanční prostředky. Také se dozvíte vše o naší podpoře v oblasti doplňujících služeb.

O úspěchu naší dosavadní aktivity na trhu s realitami se můžete dozvědět více kliknutím na tlačítko "REFERENCE". Doporučujeme též sekci "PŘÍBĚHY", kde uvádíme kuriózní situace, které jsme osobně zažili i příběhy našich klientů a způsob jakým byly naším prostřednictvím řešeny.

Kliknutím na tlačítko "PROFIL SPOLEČNOSTI" Vám prozradíme, že jsme rodinná firma s letitou zkušeností i to, jak Vám můžeme pomoci vyřešit Váš záměr, dosažení Vašeho cíle nebo Váš problém.

Tlačítka "CHCI .. TO ČI ONO" Vám pomohou v orientaci ohledně našich nabídek pro dosažení Vašich cílů.

Pokud jste investor nebo developer a nebo se jím hodláte stát, pak zkuste naši nabídku "JSEM DEVELOPER". Poskytneme Vám adekvátní servis dle Vašich požadavků.

Jasmínová 1361, Říčany, 251 01

IČO: 05063175
+420 607 209 579
gregor@grenop-invest.cz

Facebook